top of page

Proč korejská kosmetika?

Cena

Cena je asi první věc, kterou vnímame když kupujeme kosmetiku. Rozhoduje jestli budeme investovat do toho produktu nebo ne. Naštěstí je korejská kosmetika cenově přístupná. Jsou značky, které jsou dražší, protože obsahujou silnější látky a jsou i exklusivnější, ale jinak s porovnáním s kosmetikou západu je korejská kosmetika přístupná pro kohokoliv! Navíc, nejdůležitější investice života, je Vaše tvář.

Přírodní Přísady

Výtažky z damaškové růže, z včelího propolisu a z medu, fermentovaná kvasnice a další přírodní produkty a jejich výtažky jsou v korejské kosmetice. Korejci neradi používají chemicky založené produkty. Raději se držejí přírodnímu základu.

 

Inovace

Další nejdůležitější důvod proč kupovat korejskou kosmetiku, je kvůli innovaci. CC krémy, BB krémy, hydratační masky, essence, kompaktní polštářky a mnoho dalších byly spopularizovaný na západě, ale původně vznikly v Koreji. Když srovnáváme evropskou či americkou kosmetiku s korejskou, tak to ani nejde, protože je korejská kosmetika o 10 let napřed!

Design

Proč musí byt produkt v nudném a generickém balení? Korejské firmy si právě zakládají na tom, aby produkt byl v krásném balení anebo v něčem co rozesměje každého. A to neznamená, že kvůli tomu, že si zakládají na balení, tak zapomínají na kvalitu produktu. Ba naopak! Kvalita balení a kvalita produktu jsou vždy nejdůležitější!

Please reload

bottom of page