top of page

Proč se zajímat?

Vaše tvář je vaše vizitka. Je s vámi celý život.

 

Vstanete z postele. Jdete si vyčistit zuby, umyjete si obličej, dáte si nějaký hydratační krém. Než se namalujete, tak zkoumáte jak vypadáte a co je špatně: "Ach, ty černé kruhy!" "Moje póry se snad zvětšily!" "To mám další vrásku?!". Dáte si vrstvu makeupu, aby jste zakryla všechny nedokonalosti a doufáte, že nikdo neuvidí to, co jste hrozivě zkoumala v zrcadle. Je taky další varianta, kdy se nenamalujete vůbec a říkáte si: "Vždyť to nemá cenu".

 

Ale má to cenu. A nikdo neuvidí to , co vidíte vy ráno v zrcadle. Někdy je opravdu těžké se cítit dobře, když vstávate v 6 nebo 7 ráno, aby jste byla v 9 v práci a pracovala do 7 do večera. Ale ono to jde a ta práce může být o tolik příjemnější, pokud se o sebe budete starat. Jestli to je výživa, nebo pár cviků ráno či večer, anebo vaše pleť. Je jasný, že toho máme plný kecky ke konci dnu a jediný co chceme je, si dát něco dobrého a lehnout si do postele anebo si dát sklenici červeného vína a jít spát. Nic z toho není špatně, ale je to ten přístup, který máme, když jsme nespokojeni sami se sebou. A tahle nespokojenost se ukáže nejvíc v našem tváři.

 

 Jelikož moje babička je Korejka, vždy lpěla na tom, že se musí člověk starat o pleť. Semnou to zůstalo celý život a dneska jsem rádá, že se můžu podělit o tom jak používat korejskou kosmetiku. Korejská kosmetika je skvělá, a to protože je: cenově přístupná, mají přírodní základ, několikrát i vtipný design a hlavně jsou innovační o 10 - 15 let než celý svět.

 

Downtown Peach je stránka, kde si můžete udělat radost nejen v momentě kdy jsi budete kupovat něco pro sebe, ale hlavně, že uděláte svému tělu dobře. 

 

Starat se o pleť není jenom si ráno umýt obličej a dát si hydratační krém. Není to o zakrytí nedokonalostech vrstvou makeup a není to o tom, že se na to vykašlete. Vaše pleť je důležitější než si myslíte. Je to vaše celoživotní vizitka pro lidi, ale hlavně pro vás jak se cítite. 

 

 

Life is better as a peach

PEACH.png
bottom of page