top of page

Bez vína po ránu, ani ránu.


Minulý blog post jsme se bavili o výborné řadě proti akné a dnes se budeme soustředit na produkt, který je výborným dárkem pro pleti 40 let a výš. Naše zákaznice, které to mají vyzkoušený, se pořád vrací k tomuto produktu a pochválují si peelingový efekt. Představujeme Vám Neogen | Bio-Peel Gázový Peeling: Vínová.


Je to perfektní exfoliátor jestli máte rádi chemický nebo manuální exfoliant. V jedné krabičce máte 30 jednorázových vatiček, které jemně ale efektivně exfoliuje mrtvé kožní buňky a nečistoty, které zanechávají pokožku hladší a jemnější. Vatičky jemně odlupují mrtvé kožní buňky z povrchu pokožky pomocí unikátní 3-vrstvé techonologie, a kyselina mléčná se dostává hluboko do pórů aby vyčistila ucpávající nečistoty.


Návod na použití je celkem jednoduchý. Jsou dvě strany - 1) jedna je pro čistící efekt a 2) je aby sebralo všechen zbytek a otevřelo póry. Jednoduše vytáhněte jedno vatičku, naneste na prst jak zobrazeno a použijte fialovou stranu a pak bílou. Můžete použít podle potřeby ale doporučujeme 3x týdně.


A nezapomeňte! Každé pondělí máme slevy na masky, tak nám nezapomeňte dát like na Facebook a sledujte na Instagramu aby Vám slevy nikdy neunikly.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square